Aankomende Evenementen

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Rijdag – Rode dienstregeling

zondag 29 juli

Op deze dag rijdt de stoomtrein tussen Stadskanaal en Veendam volgens onderstaande dienstregeling. U kunt ook opstappen in Bareveld en Wildervank. Daarnaast rijden er op ‘rode’ rijdagen ook historische treinen tussen Stadskanaal, Nieuw Buinen en Musselkanaal.

Tijden

Stadskanaal – Veendam – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 10.45 13.30 16.00
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Wildervank – vertrek 11.15 14.00 16.30
Veendam – aankomst 11.25 14.10 16.40
Veendam – Stadskanaal – Rode dienstregeling 
Veendam – vertrek 12.00 14.45 17.10
Wildervank – vertrek 12.10 14.55 17.20
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Stadskanaal – aankomst 12.40 15.25 17.50

Kijk voor de dienstregeling van de aansluitende Arriva-treinen in Veendam op www.arriva.nl of www.ns.nl.*Halte Bareveld: hier stopt de trein alleen op verzoek door handopsteken of melden aan de chef van de trein.

Stadskanaal – Musselkanaal  – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 12.50 14.30 16.10
Nieuw Buinen – vertrek 13.05 14.45 16.25
Musselkanaal – aankomst 13.20 15.00 16.40
Musselkanaal – Stadskanaal  – Rode dienstregeling
Musselkanaal – vertrek 13.35 15.15 16.55
Nieuw Buinen – vertrek 13.55 15.35 17.15
Stadskanaal – aankomst 14.10 15.50 17.30

Gegevens

Datum:
zondag 29 juli
Evenement Categorie: