Aankomende Evenementen

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Rijdag – Rode dienstregeling – Laatste rit Musselkanaal/ Oktobermaand Kindermaand

zondag 28 oktober 2018

Tijdens Oktobermaand Kindermaand reizen alle kinderen gratis bij de STAR!!
Kom je ons ook bezoeken in de herfstvakantie?

Op 28 oktober gaan we terug in de tijd: kom met het hele gezin verkleed in jaren 40 of 50 stijl en/of als machinist of conducteur, en misschien win je wel iets!
Daarnaast kun je de hele dag leuke oud-Hollandse spelletjes spelen op Station Stadskanaal!
Vandaag is tevens de dag dat de laatste rit over het baanvak Musselkanaal plaatsvindt! Kom jij het meemaken nu het nog kan!
De rit van 16.10 uur naar Musselkanaal zal met stoom gereden worden, en hierna is het baanvak officieel gesloten.
Ter ere van deze laatste rit zal een groepsfoto worden gemaakt in Musselkanaal met alle reizigers. Des te leuker dus als je in stijl komt!
Let op: we verwachten grote drukte voor de laatste rit. Het kan zijn dat bij een volle trein er geen kaartjes meer verkocht worden. In dat geval kunt u helaas niet mee.

Tijden

Op deze dag rijdt de stoomtrein tussen Stadskanaal en Veendam volgens onderstaande dienstregeling. U kunt ook opstappen in Bareveld en Wildervank. Daarnaast rijden er op ‘rode’ rijdagen ook historische treinen tussen Stadskanaal, Nieuw Buinen en Musselkanaal.

Stadskanaal – Veendam
Stoom Stoom Diesel
Stadskanaal – vertrek 10.45 13.30 16.00
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Wildervank – vertrek 11.15 14.00 16.30
Veendam – aankomst 11.25 14.10 16.40
Veendam – Stadskanaal
Stoom Stoom Diesel
Veendam – vertrek 12.00 14.45 17.10
Wildervank – vertrek 12.10 14.55 17.20
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Stadskanaal – aankomst 12.40 15.25 17.50

Kijk voor de dienstregeling van de aansluitende Arriva-treinen in Veendam op www.arriva.nl of www.ns.nl.
*Halte Bareveld: hier stopt de trein alleen op verzoek door handopsteken of melden aan de chef van de trein.

Stadskanaal – Musselkanaal
Diesel Diesel Stoom
Stadskanaal – vertrek 12.50 14.30 16.10
Nieuw Buinen – vertrek 13.05 14.45 16.25
Musselkanaal – aankomst 13.20 15.00 16.40
Musselkanaal – Stadskanaal
Diesel Diesel Stoom
Musselkanaal – vertrek 13.35 15.15 16.55
Nieuw Buinen – vertrek 13.55 15.35 17.15
Stadskanaal – aankomst 14.10 15.50 17.30

 

Gegevens

Datum:
zondag 28 oktober 2018
Evenement Categorie: