Aankomende Evenementen

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Rijdag – Rode dienstregeling – Teddyberenexpress

zondag 26 augustus

Zondag 26 augustus 2018 staat bij Museumspoorlijn STAR weer helemaal in het teken van onze jonge bezoekers.  Dan rijdt de Teddyberenexpres weer! Kom jij ook feest vieren met onze levensgrote teddyberen? Als je een Teddybeer meeneemt mag je gratis met de trein mee (t/m 11 jaar).

Je kunt met de teddyberen knutselen, lekker springen op een van de springkussens, en je knuffel laten nakijken door onze berendokter!

Op deze dag rijdt de stoomtrein tussen Stadskanaal en Veendam volgens onderstaande dienstregeling. U kunt ook opstappen in Bareveld en Wildervank. Daarnaast rijden er op ‘rode’ rijdagen ook historische treinen tussen Stadskanaal, Nieuw Buinen en Musselkanaal.

Tijden

Stadskanaal – Veendam – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 10.45 13.30 16.00
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Wildervank – vertrek 11.15 14.00 16.30
Veendam – aankomst 11.25 14.10 16.40
Veendam – Stadskanaal – Rode dienstregeling 
Veendam – vertrek 12.00 14.45 17.10
Wildervank – vertrek 12.10 14.55 17.20
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Stadskanaal – aankomst 12.40 15.25 17.50

Kijk voor de dienstregeling van de aansluitende Arriva-treinen in Veendam op www.arriva.nl of www.ns.nl.
*Halte Bareveld: hier stopt de trein alleen op verzoek door handopsteken of melden aan de chef van de trein.

Stadskanaal – Musselkanaal  – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 12.50 14.30 16.10
Nieuw Buinen – vertrek 13.05 14.45 16.25
Musselkanaal – aankomst 13.20 15.00 16.40
Musselkanaal – Stadskanaal  – Rode dienstregeling
Musselkanaal – vertrek 13.35 15.15 16.55
Nieuw Buinen – vertrek 13.55 15.35 17.15
Stadskanaal – aankomst 14.10 15.50 17.30

Prijzen

Kinderen t/m 11 jaar de een Teddybeer meenemen mogen gratis met de trein mee. Vanaf 12 jaar gelden de normale tarieven.  Voor deze dag zijn ook e-tickets verkrijgbaar. 

 

  • De springkussens worden gesponsord door Hondsrug Events, een van onze sponsoren!

Gegevens

Datum:
zondag 26 augustus
Evenement Categorie: