Aankomende Evenementen

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Rijdag – Rode dienstregeling – Teddyberenexpress

zondag 26 augustus

Op deze dag rijdt de stoomtrein tussen Stadskanaal en Veendam volgens onderstaande dienstregeling. U kunt ook opstappen in Bareveld en Wildervank. Daarnaast rijden er op ‘rode’ rijdagen ook historische treinen tussen Stadskanaal, Nieuw Buinen en Musselkanaal.

Meer informatie over het evenement ‘Teddyberenexpess’ volgt later.

Tijden

Stadskanaal – Veendam – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 10.45 13.30 16.00
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Wildervank – vertrek 11.15 14.00 16.30
Veendam – aankomst 11.25 14.10 16.40
Veendam – Stadskanaal – Rode dienstregeling 
Veendam – vertrek 12.00 14.45 17.10
Wildervank – vertrek 12.10 14.55 17.20
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Stadskanaal – aankomst 12.40 15.25 17.50

Kijk voor de dienstregeling van de aansluitende Arriva-treinen in Veendam op www.arriva.nl of www.ns.nl.*Halte Bareveld: hier stopt de trein alleen op verzoek door handopsteken of melden aan de chef van de trein.

Stadskanaal – Musselkanaal  – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 12.50 14.30 16.10
Nieuw Buinen – vertrek 13.05 14.45 16.25
Musselkanaal – aankomst 13.20 15.00 16.40
Musselkanaal – Stadskanaal  – Rode dienstregeling
Musselkanaal – vertrek 13.35 15.15 16.55
Nieuw Buinen – vertrek 13.55 15.35 17.15
Stadskanaal – aankomst 14.10 15.50 17.30

 

Gegevens

Datum:
zondag 26 augustus
Evenement Categorie: