Aankomende Evenementen

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Rijdag – Rode dienstregeling – Nationale Stoomtreindag – Stukgoederenvervoer (Hemelvaartsdag)

donderdag 10 mei

     

Op Nationale Stoomtreindag rijden allerlei verschillende treinen bij de STAR, en hebben we leuke extra activiteiten met als thema ‘stukgoederenvervoer’.

Kinderen mogen op deze dag actief meedoen met het vervoer van pakketten, zoals dat vroeger ook ging!

Er zijn een heleboel pakketten die van Stadskanaal naar Veendam en Musselkanaal vervoerd moeten worden. Als je je pakketten ingeladen hebt, en op de volgende locatie bent, kun je weer helpen uitladen, en staat er een mooie oude vrachtwagen te wachten op jouw pakketjes!
Elk kind dat een pakketje bij de vrachtwagenchauffeur aflevert, krijgt een tegoedbon voor een portie ouderwetse poffertjes.

Natuurlijk moeten er ook pakketten mee terug naar Stadskanaal, dus ook daar mag je weer bij helpen.

Naast onze oude locomotieven en de oude vrachtwagens die af en aan rijden, is ook het perron in vroegere stijlen aangekleed.

  

Op het emplacement van Stadskanaal wordt de hele dag ook druk gerangeerd, want ook daar moeten veel goederen verwerkt worden! De ladingmal wordt gedemonstreerd, er wordt met de bijzondere vuurloze loc gereden, en onze collega’s met Loc 162 helpen ook mee!

      

Op deze dag rijdt de stoomtrein tussen Stadskanaal en Veendam volgens onderstaande dienstregeling. U kunt ook opstappen in Bareveld en Wildervank. Daarnaast rijden er op ‘rode’ rijdagen ook historische treinen tussen Stadskanaal, Nieuw Buinen en Musselkanaal.

Tijden

Stadskanaal – Veendam – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 10.45 13.30 16.00
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Wildervank – vertrek 11.15 14.00 16.30
Veendam – aankomst 11.25 14.10 16.40
Veendam – Stadskanaal – Rode dienstregeling 
Veendam – vertrek 12.00 14.45 17.10
Wildervank – vertrek 12.10 14.55 17.20
Bareveld stopt* stopt* stopt*
Stadskanaal – aankomst 12.40 15.25 17.50

Kijk voor de dienstregeling van de aansluitende Arriva-treinen in Veendam op www.arriva.nl of www.ns.nl.*Halte Bareveld: hier stopt de trein alleen op verzoek door handopsteken of melden aan de chef van de trein.

Stadskanaal – Musselkanaal  – Rode dienstregeling
Stadskanaal – vertrek 12.50 14.30 16.10
Nieuw Buinen – vertrek 13.05 14.45 16.25
Musselkanaal – aankomst 13.20 15.00 16.40
Musselkanaal – Stadskanaal  – Rode dienstregeling
Musselkanaal – vertrek 13.35 15.15 16.55
Nieuw Buinen – vertrek 13.55 15.35 17.15
Stadskanaal – aankomst 14.10 15.50 17.30

Gegevens

Datum:
donderdag 10 mei
Evenement Categorie: